Co říkají studenti

g
4.9 hodnocení na Google
na základě 202 hodnocení

Toto potřebovat nebudeš

Zrušení odběru týdenních analýz
ONLINE

Tržní analýzy a výhledy

Vyzbroj se na cestu k vítězství

Bez správné výzbroje na vítězství nedosáhneš. Proto jsme pro tebe přichystali jednu opravdu mocnou zbraň – tržní analýzy a výhledy. Najdeš v nich výhledy na vývoj trhů i na naše obchodní příležitosti – a to včetně jejich dalšího managementu.

O všechno se s tebou podělíme v uzavřené Discord skupině. Můžeš si tak v praxi ověřit, jak funguje strategie, kterou tě naučíme v našich kurzech. A učit se přímo z reálných a konkrétních náhledů na trh.

Technické výhledy navíc pravidelně doplňujeme o fundamentální analýzy a pohledy na aktuální zprávy a data, které můžou ovlivnit měnové trhy. A protože všechny naše náhledy průběžně aktualizujeme, můžeš vše sledovat pěkně krok za krokem.
Cena předplatného za měsíc
2 499 Kč
Cena předplatného pro účastníky kurzu VICI
499 Kč
Získej Tržní analýzy a výhledy výhodně. Absolventi kurzu VICI je mají o 2 000 Kč levněji!
2 499 Kč
4 99 Kč
Chci analýzy za výhodnou cenu >
Obsahuje
Naše výhledy obchodních příležitostí včetně jejich následného managementu
Fundamentální a technické rozbory jednotlivých měn
Pravidelné zprávy o očekávaném fundamentu a jeho vyhodnocení pro trhy
Přístup do uzavřené místnosti na Discordu
Analýza nečekaných událostí, které přinesly na trhy volatilitu
Pravidelné pondělní shrnutí předchozího týdne a výhled na týden aktuální
Chci si přečíst ještě víc
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Přidej se do naší otevřené Discord skupiny

Přijď si pro svou první forexovou výzbroj. V naší otevřené Discord skupině ti ukážeme naše obchody a přineseme spoustu dalších zajímavých informací.

Je to startovní místo pro všechny, kteří chtějí naše analýzy.

Chci do skupiny

Co získáš v měsíčním členství

Přístup do uzavřené Discord skupiny

Právě v uzavřené Discord skupině na tebe každé pondělí čekají  technické a fundamentální analýzy i pravidelné PDF se shrnutím minulého týdne a s výhledem na ten aktuální.

Jednoduše tady najdeš všechno, co potřebuješ vědět.

Ukážeme ti naše výhledy obchodních příležitostí

Přes Discord ti budeme posílat i naše výhledy obchodních příležitostí. A pravidelně k nim budeme přidávat ukázky našeho managementu.

Náhledy ti přitom pošleme ještě předtím, než obchod uskutečníme. Vše tak sleduješ v reálném čase a můžeš se učit přímo na našich obchodech.

Pohled na aktuální vývoj na trhu

Upozorníme tě na aktuální ekonomická data i na nečekané události, které obchodování ovlivňují. A nezapomeneme ani na očekávaná vyhlášení, jako je třeba aktuální inflace, která mohou na trh přinést volatilitu. A ohrozit tak tvoje obchodování.

K tomu přidáme vysvětlení, co daná zpráva pro trhy znamená, jak ji vnímat a jaký bude mít efekt. Budeš tak vždycky v obraze. A rychle pochopíš souvislosti, zjistíš, na co se zaměřit, a budeš připravený posunout svou kariéru o level výš!

PDF s tržními analýzami a výhledy

Každé pondělí na Discord přidáme nové PDF, ve kterém najdeš shrnutí nejdůležitějších událostí minulého týdne a informace, jak ovlivnily trh. K tomu přidáme i výhled na aktuální týden.

Budeš tak vždy v obraze. A budeš vědět, na co se při obchodování zaměřit.

Stáhnout ukázkovou analýzu

Pravidelné měsíční zhodnocení

Vždy na přelomu měsíce se ohlédneme za tím, jak si vedly naše obchody. Všechno stručně a bez zbytečné omáčky – snadno se tak zorientuješ.

Kromě jiného uvidíš, se kterými páry jsme obchodovali, kolik příležitostí jsme na trhu viděli nebo jak se jim dařilo.

Pravidla Tržních analýz a výhledů

Tržní analýzy a výhledy si objednáváš vždy na jeden kalendářní měsíc. Po první platbě se další předplatné strhává automaticky přes platební bránu.

Členství můžeš samozřejmě kdykoliv zrušit, stačí vyplnit jednoduchý formulář.

A pamatuj, že když nám peníze nepřijdou (třeba ti expiruje karta), předplatné do 2 dnů zrušíme. Vždy tě ale předem upozorníme, abys mohl vše včas napravit a nepřišel o aktuální informace a analýzy trhů.

Podrobnější informace najdeš v našich obchodních podmínkách.

Chci do uzavřené Discord skupiny

Zkušenosti traderů

*Upozornění: Všechny poskytnuté informace mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ani výzvou k nákupu, prodeji nebo jinému nakládání s investičními nástroji. Všechny zveřejněné informace poskytujeme výlučně pro informační účely a nejsou žádnou formou reklamy, nabídky ani poradenství v oblasti finančních, investičních či jiných služeb.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram