Předání voucheru canisterapie na Show and the City

Ve čtvrtek 9. listopadu jsme se zúčastnili krásné fashion charitativní akce Show and the City v hotelu Barceló v Brně. Přehlídka byla plná talentovaných návrhářů a krásných modelek. Celá akce se však nesla především v dobročinném duchu. Tuto výjimečnou událost jsme rádi podpořili i jako jedni ze zlatých partnerů.

Spolu organizátorka Show and the city Petra Pachlová, je zároveň ředitelkou nadace Jedna se počítá. I díky ní jsme mohli malému Adámkovi darovat voucher na canisterapii s Gabrielou Brzobohatou a jejím pejskem Jettem, kteří fungují mimojiné pod záštitou F.X.C.G. Většina částky z každé zakoupené vstupenky také putovala právě Adámkovi, který trpí vzácným onemocněním zvaným pseudoachondroplazie, což je zkrácený růst kostí a zdravotní komplikace s tím spojené. Peníze využije na intenzivní rehabilitace, aby mohl chodit a rozvíjet se tak, jako ostatní děti. Adámek miluje koně a pejsky a pravidelně jezdí na pobyty spojené s hipoterapií.

Jako každý rok se na Show and the city nezapomnělo ani na zvířata, a tento rok jsme společně podpořili nadaci Bílý slon, která podporuje rozvoj zoologických zahrad. Čeští chovatelé patří mezi světovou špičku a jejich úspěchy výrazně přispívají k záchraně ohrožených druhů a my jim za to moc děkujeme.

Jsme vděční za to, že se obklopujeme tak dobrosrdečnými a talentovanými lidmi, a že jsme společně mohli někomu vykouzlit úsměv na tváři. Děkujeme, že jsme toho všeho mohli být součástí.


Info o události

Termín: 9. 11. 2023
Místo: ​​Hotel Barceló Brno Palace

Předání voucheru canisterapie na Show and the City na Instagramu

Zobrazit na Instagramu →

Fotografie z akce

Podívej se sám, jak to na akci vypadalo. Naše fotky tě přenesou přímo na místo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram