Inspirativní konference CESTY NA VRCHOL

Pro rok 2024 jsme se stali hrdými partnery Inspirativní konference CESTY NA VRCHOL, která se bude konat 20. ledna 2024 v Ostravské multifunkční hale Gong.

Tato jedinečná konference je jediná svého druhu v České i Slovenské republice. Jedná se o největší koncentraci zkušeností z oblastí sportu, umění a bussinesu. Cílem večera je vstřebání příběhů a know-how od osobností, které se dostali na pomyslný vrchol kariéry. Reálné příběhy vystupujících, které doprovázeli nejen hezké věci, ale i spousta komplikací a těžkostí.

Letošními řečníky jsou moderátor a promotér Ondřej Novotný, slovenský rapper Rytmus, moderátor a zpěvák Leoš Mareš, symbol úspěšné ženy ve světě podnikání Erika Eliášová, český hokejový útočník a člen české hokejové reprezentace Zbyněk Irgl a v neposlední řadě podnikatel, řečník, zemský ředitel v SMS finance, a.s. Petr Bílek.

Program celé konference je bohatý a nabitý osobnostmi a jejich příběhy. Samozřejmě nebude chybět ani afterparty. O tu se v první části postará Rytmus spolu s Leošem Marešem. Druhou část si vezme na starost skvělý DJ Show.

Inspirativní konference myslí i na dobro a proto svým konáním podpořila Nadaci UplusU. Přímo v den konání konference představí poslání a činnost nadace UplusU její zakladatel, úspěšný podnikatel Lukáš Urbanec a patron nadace Míra Hejda. Sám Lukáš Urbanec je po zranění páteře upoután na invalidní vozík a možná i právě proto se rozhodl pomáhat lidem, kteří pomoc opravdu potřebují. V programu je vyhrazen i čas pro předání daru příjemci dotace z programu této nadace.

Celá tato krásná akce nám přiblíží život a strastiplnou cestu plnou vytrvalosti a tvrdé práce úspěšných osobností České a Slovenské republiky. Odcházet budete jistě s plnou hlavou nápadů a tělem nabitým motivací, ale i pokorou k cestě za úspěchem.

My jsme moc rádi, že můžeme být součástí Inspirativní konference, a že vám touto cestou můžeme zprostředkovat motivaci a nový náboj do Nového roku 2024.


Info o události

Termín: 20. 1. 2024
Místo: Ostrava – Multifunkční hala Gong

Inspirativní konference CESTY NA VRCHOL na Instagramu

Zobrazit na Instagramu →

Fotografie z akce

Podívej se sám, jak to na akci vypadalo. Naše fotky tě přenesou přímo na místo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram