Grand Opening našeho Trading Flooru jsme oslavili předáním několika darů

V F.X.C.G. se snažíme pomáhat i lidem kolem nás. Naše společnost nám není lhostejná, a tak se snažíme rozdávat radost a potřebné prostředky těm, kteří ji v životě potřebují trochu více než jiní.

Ku příležitosti slavnostního otevření našeho Trading Flooru v Moravanech u Brna, jsme se rozhodli předat dva finanční dary v podobě šeků.

První dar ve spolupráci s Fondem pro předčasně narozené děti putoval Ellince Černoškové, které byla v roce života diagnostikována dětská mozková obrna. Přesněji dyskinetická forma, která je praktická neléčitelná. Cílem tohoto nadačního fondu je pomáhat rodinám předčasně narozených dětí, které se ocitli v tíživé finanční či psychické situaci.

Jelikož rádi podporujeme sportovní kluby a mladé sportovní talenty, tak jsme druhým darem obdarovali mladého karatistu Teodora Brančíka ze spolku OSPPRTK – Občanský spolek pro podporu rozvoje tradičního karate. Teodor se skvěle umisťuje na mezinárodních soutěžích a my mu přejeme spoustu dalších úspěchů!

My jsme moc vděční za to, že jsme mohli pomoci. Hodně štěstí!


Info o události

Termín: 19. listopadu 2022
Místo: F.X.C.G. Trading Floor

Fotografie z akce

Podívej se sám, jak to na akci vypadalo. Naše fotky tě přenesou přímo na místo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram