Golf

F.X.C.G. je hrdým sponzorem mnoha sportovních aktivit včetně golfu. Náš tým F.X.C.G. trénuje především v golfovém resortu Kaskáda v Jinačovicích u Brna a v areálu Kšírovka. Ke golfu máme velmi blízko a je to sport, kterému se i my sami věnujeme ve volném čase.

Sponzorujeme a účastníme se těchto turnajů:

Prvním z nich je Morava Cup 2021, série mládežnických golfových turnajů na Moravě. Tuto regionální moravskou tour mládeže zaštituje Česká golfová federace. 

Druhý turnaj, na kterém jsme se podíleli je Portiva Golf Trophy Grandfinále Czech PGA Tour, který se konal 29. 9.–2. 10. 2022. Tento profesionální turnaj české profesionální série Czech PGA Tour 2022 se konal v golfovém resortu Kaskáda v Jinačovicích u Brna.

Třetím turnajem je Generalist Capital Golf Thorpy – Czech PGA Stroke Play Championship 2023. Teto profesionální turnaj české profesionální série Czech PGA Tour 2023 se konal v golfovém resortu Austerlitz ve Slavkově u Brna.

Přejeme všem sportovcům mnoho úspěchů a vidíme se na greenu!

Úspěch týmu F.X.C.G.:

Odkaz na článek na webu:

https://www.golfinfo.cz/golf-v-cr/ceske-finale-wcgc-koristi-fxcg 

Odkaz na časopis Golf, kde jsme uvedeni jako sponzoři a náš tým je v tabulce pořadí:

https://casopis.casopisgolf.cz/7-8-2023/page-22


Info o události

Termín: 2021–2023
Místo: Morava

Fotografie z akce

Podívej se sám, jak to na akci vypadalo. Naše fotky tě přenesou přímo na místo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram