CANISTERAPIE

Společnost F.X.C.G. Education úzce spolupracuje s Gabrielou Brzobohatou, odbornicí na výcvik psů nejen pro Canisterapii. Gabriela je hrdou majitelkou Jetta, psa plemene Boerboel, který úspěšně složil canisterapeutickou zkoušku, a to na 100 bodů ze 100. Toto ocenění je uděleno pod záštitou Canisterapeutického sdružení Jižní Morava.

Canisterapie je druh podpůrné terapie pomocí psů, která se využívá pro zlepšení psychického a fyzického stavu člověka. Pes musí splnit canisterapeutické zkoušky, které se opakují každé dva roky. Pes musí být dobře socializovaný a přátelský, musí mít klidnou povahu a být dobře vychovaný, aby se při nečekaných či náhlých situacích nevyděsil. Takový pes může pracovat s malými dětmi nebo naopak s nemocným člověkem, proto musí být na různé situace naučený a vycvičený.

Jett má mimo canisterapeutického zaměření velký úspěch i na výstavách. A my jsme rádi, že v našem týmu máme takového skvělého úspěšného a šikovného psího parťáka, který může někomu třeba i změnit život!


Info o události

Termín: 2023
Místo: Jižní Morava

Fotografie z akce

Podívej se sám, jak to na akci vypadalo. Naše fotky tě přenesou přímo na místo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram