Nejčastější otázky

Potřebuješ další informace, které se týkají členské sekce nebo našich služeb? Mrkni se na nejčastější otázky a odpovědi. A pokud náhodou odpověď nenajdeš, napiš nám pomocí formuláře na konci stránky.
Nedaří se mi zaplatit bitcoiny, co mám dělat?
Otevři si e-mail s objednávkou a klikni na tlačítko STAV OBJEDNÁVKY. Dostaneš se na platební bránu GoPay, kde můžeš pomocí bitcoinů zaplatit.
Byl jsem na kurzu VICI a chci si objednat Tržní analýzy a výhledy za zvýhodněnou cenu. V členské sekci ale vidím jen plnou cenu. Jak mám postupovat?
Nejdřív zkontroluj, jestli jsi opravdu v členské sekci VICI – pravděpodobně jsi totiž přihlášený do VIDI. Jakmile přejdeš k VICI, měl bys vidět cenu po slevě. Pokud tam není, napiš nám pomocí kontaktního formuláře, který najdeš na konci stránky.
Nemůžu se přihlásit do členské sekce. Co mám dělat?
Nejdřív se podívej do e-mailu s předmětem „🎉 Je to tady – přístup do členské sekce už dorazil!“. Najdeš v něm odkaz na přihlášení i své přihlašovací údaje. Díky tomu si ověříš, jestli se přihlašuješ správným jménem a heslem. Pokud ano, zkontroluj, zda nemáš omylem zapnutý CAPSLOCK.
A pokud ti e-mail nedorazil, nebo zadáváš vše správně, a přesto přihlášení nefunguje, napiš nám pomocí kontaktního formuláře na konci stránky. Vše prověříme.
Zapomněl jsem heslo a nemůžu se přihlásit do členské sekce, co teď?

Je to jednoduché, podívej se do e-mailu s předmětem „🎉 Je to tady – přístup do členské sekce už dorazil!“. Své heslo v něm najdeš.

A pokud heslo nefunguje, nebo e-mail nemůžeš najít, běž na přihlašovací stránku do členské sekce. Hned pod tlačítkem pro přihlášení uvidíš odkaz pro obnovu hesla. Klikni na něj, na další stránce zadej svůj e-mail a vytvoř si nové heslo.

Někdo od vás mi píše na Instagramu. Je to možné?

Radši tomu moc nevěř, pravděpodobně je to podvod. Používáme totiž jen tyhle profily: @f.x.c.g, @jackob_fx, @fmg_bearded. Budeme ale rádi, když nám pošleš odkaz na profil, který ti píše – ať můžeme situaci řešit.

Nedaří se mi zaplatit slovenskou kartou. Nevíte, v čem je problém?

Nevíme, ale zkusíme to zjistit. Pošli nám prosím screenshot problému na e-mail: info@fxcg-education.cz. A k tomu nám napiš, jakou chybu ti platební brána ukazuje. Mrkneme se na to.

Kde si můžu zrušit odběr Tržních analýz a výhledů?

Je to jednoduché – přejdi na stránku Zrušení odběru analýz, vyplň krátký formulář a je to!

Jak se dostanu do Trading Flooru?

Trading Floor je jen pro tradery, kteří projdou všemi našimi kurzy. Své místo tak můžeš získat po absolvování kurzu VICI. Podrobnosti ti řekneme přímo na kurzu.

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram