Show and the city

Ve čtvrtek 9. listopadu jsme se zúčastnili krásné fashion charitativní akce Show and the City v hotelu Barceló v Brně. Tuto výjimečnou událost jsme rádi podpořili i jako jedni ze zlatých partnerů.

Bylo nám ctí, že jsme malému Adámkovi mohli darovat voucher na canisterapii s Gabrielou Brzobohatou a jejím pejskem Jettem, kteří fungují mimojiné pod záštitou F.X.C.G. Většina částky z každé zakoupené vstupenky putovala právě Adámkovi, který trpí vzácným onemocněním zvaným pseudoachondroplazie, což je zkrácený růst kostí a zdravotní komplikace s tím spojené. Peníze využije na intenzivní rehabilitace, aby mohl chodit a rozvíjet se tak, jako ostatní děti. Adámek miluje koně a pejsky a pravidelně jezdí na pobyty spojené s hipoterapií.

Jako každý rok se nezapomnělo ani na zvířata, a tento rok jsme společně podpořili nadaci Bílý slon, která podporuje rozvoj zoologických zahrad. Čeští chovatelé patří mezi světovou špičku a jejich úspěchy výrazně přispívají k záchraně ohrožených druhů a my jim za to moc děkujeme.

Večer byl plný přehlídek známých návrhářů, jako je Moliére, Miroslav Michael Knot, Meji, IVETA ŘÁDKOVÁ a fashion značka kvalitního dětského oblečení About Kids. Na mole tradičně zářily nejkrásnější dívky z Miss Czech Republic doplněné vítězkami z minulých ročníků. Celým večerem nás provedla moderátorka Sandra Parmová Pospíšilová. Afterparty pak zaštítil nejlepší brněnský klub Maison.

My jsme si tento večer skvěle užili a děkujeme za to, že jsme mohli být jeho součástí.


Info o události

Termín: 9. 11. 2023
Místo: ​​Hotel Barceló Brno Palace

Show and the city na Instagramu

Zobrazit na Instagramu →

Fotografie z akce

Podívej se sám, jak to na akci vypadalo. Naše fotky tě přenesou přímo na místo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram