Odhalení JETSURFU pro tým Apex Pilots

Víte, co ve F.X.C.G. Education milujeme? Rychlost, adrenalin a chuť zkoušet něco nového. Přesně to se spojuje v jetsurfingu – tedy v surfování na motorovém prkně. Proto jsme v sezoně 2023 sponzorsky podpořili český jetsurfový tým APEX PILOTS. A v našem Trading Flooru jsme slavnostně odhalili nový jetsurf, se kterým se závodníci vydali na závody mistrovství světa.

I když je tým APEX PILOTS nový, je v něm spousta zkušených pilotů. Dokazuje to i fakt, že manažerem týmu a jedním ze závodníků je Jakub Kornfeil. Bývalý motocyklový jezdec, který byl čtyřikrát na stupních vítězů v závodech mistrovství světa ve třídě MOTO3. A na jetsurfu se v roce 2017 dokonce stal mistrem světa!

Kromě Jakuba je v týmu také Alex Lukscheider, bývalý mistr světa v kategoriích Juniors Male a Stock-R, Elisabeta Faitová, Linda Lukscheider, mexický reprezentant Ayrton Eboli a Max Hruška. 

Ti všichni na jetsurfech s logem F.X.C.G. v roce 2023 slavili velké úspěchy. Ve svých kategoriích obsadili:

  • Alex Lukscheider – 2. místo,
  • Jakub Kornfeil – 4. místo,
  • Linda Lukscheider – 5. místo,
  • Elisabeta Faitová – 6. místo,
  • Ayrton Eboli – 10. místo,
  • Max Hruška – 17. místo.

I v těch nejnabitějších kategoriích se tak dokázali velmi výrazně prosadit!

V jednotlivých závodech navíc dohromady zaznamenali hned pět umístění na stupních vítězů. A ve F.X.C.G. Education jsme hrdí, že jsme jim k tomu mohli pomoct a naplnit naše heslo: Veni, vidi, vici!

Ochutnej kousek vítězné atmosféry s námi a vrať se s našimi fotkami na slavnostní odhalení jetsurfu APEX PILOTS.


Info o události

Termín: 2023
Místo: APEX PILOTS

Odhalení JETSURFU pro tým Apex Pilots na Instagramu

Zobrazit na Instagramu →

Fotografie z akce

Podívej se sám, jak to na akci vypadalo. Naše fotky tě přenesou přímo na místo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram