FXCG EXPERIENCE 2023

Sednout do auta, vyrazit z Česka do Černé Hory a užít si vysokohorské silnice, krásné výhledy i spoustu zábavy v těch nejlepších resortech. Takový byl plán prvního FXCG Experience, který odstartoval 19. června 2023.

Na týdenní roadtrip plný sportovních aut, skvělých lidí a super zábavy jsme vyjeli z Moravan u Brna. A postupně jsme navštívili spoustu krásných měst včetně Bratislavy, Záhřebu, Zadaru, Splitu, Dubrovníku a Tivatu.

Užili jsme si přitom všechno, co k pořádnému roadtripu patří. Burácení motorů, adrenalinové proplétání mezi ostatními auty v horských serpentinách i souboj na myčce aut. A navíc jsme po polňačce protáhli i takové káry, jako je McLaren nebo Ferrari.

Každou chvíli za volantem jsme si tak vychutnali fakt naplno!

A zbylo nám dost času i na další zábavu. Užili jsme si proto pořádné letní párty, trip na čtyřkolkách nebo projížďku na jet ski a jetsurfu. Nechyběla ani úchvatná vyjížďka serpentinami z vesnice Kotor až na vrchol černohorské hory Krstac do vesnice Njeguši, při které jsme si užili okouzlující výhledy.

Jednoduše máme spoustu nezapomenutelných zážitků. A tak je jedno jisté – za rok si to zopakujeme. Přidej se!


Info o události

Termín: 19. 6. – 25. 6. 2023
Místo: ČR > Chorvatsko > Černá hora

Fotografie z akce

Podívej se sám, jak to na akci vypadalo. Naše fotky tě přenesou přímo na místo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram