APEX PILOTS

V F.X.C.G.jsme se stali platinovými sponzory jetsurfového týmu APEX PILOTS pro jejich vůbec první sezonu 2023, v které se vydali rovnou na Mistrovství světa.

Než se však vydali na Mistrovství světa, proběhlo v našem Trading Flooru slavnostní odkrytí Jetsurfu, které nese i naše jméno. Za tým APEX PILOTS nás reprezentovali Alex Lukscheider, Jakub Kornfeil, Elisabeta Faitová, Linda Lukscheider a mexický reprezentant Ayrton Eboli. Nejmladším členem týmu je Max Hruška.. 

Celý večer nás provázela dobrá nálada, společnost, krásní lidé, jetsurfy a plná výbava pro tým APEX PILOTS, která se všude reprezentuje naším jménem a my jsme za to moc rádi!

Jejich první sezóna dopadla následovně. Alex Lukscheider spolu s Jakubem Koknrfeilem (manažer týmu) bojovali o titul Mistra světa až do posledního závodního víkendu, kde se Alex nakonec umístil na druhém místě, což je skvělý výsledek, jelikož to byla jeho první sezona v kategorii Open. Kuba se i přes nové talenty udržel v boji o titul a povedlo se mu v posledním závodě, i přes technický problém s prknem, vybojovat čtvrtou příčku. 

V ženské kategorii za tým APEX jezdily Elisabeta Faitová (zakladatelka týmu) a Linda Lukscheider. Holky se závod od závodu pořád zlepšovaly a nakonec vybojovaly jejich doposud nejlepší výsledky v Mistrovství světa. Linda skončila na 5. místě a Elisabeta na 6.

Dále za tým APEX závodil mexický reprezentant Ayrton Eboli, ten se účastnil kategorie s největším počtem závodníků Stock a i přes velkou konkurenci skončil na 10. příčce. Velký rozvoj a posun také zaznamenal jejich nejmladší závodník Max Hruška.

Celkově se tomuto týmu povedlo v sezoně 2023 vylézt na stupně vítězů celkem pětkrát a my jsme na ně moc hrdí! 


Info o události

Termín: 2023
Místo: Trading Floor

APEX PILOTS na Instagramu

Zobrazit na Instagramu →

Fotografie z akce

Podívej se sám, jak to na akci vypadalo. Naše fotky tě přenesou přímo na místo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram