Charitativní činnost

Grand Opening našeho Trading Flooru jsme oslavili také předáním několika darů

V F.X.C.G. se snažíme pomáhat i lidem kolem nás. Naše společnost nám není lhostejná, a tak se snažíme rozdávat radost a potřebné prostředky těm, kteří ji v životě potřebují trochu více než jiní.


Ku příležitosti slavnostního otevření našeho Trading Flooru v Moravanech u Brna, jsme se rozhodli předat dva finanční dary v podobě šeků.


První dar ve spolupráci s Fondem pro předčasně narozené děti putoval Ellince Černoškové, které byla v roce života diagnostikována dětská mozková obrna. Přesněji dyskinetická forma, která je praktická neléčitelná. Cílem tohoto nadačního fondu je pomáhat rodinám předčasně narozených dětí, které se ocitli v tíživé finanční či psychické situaci.


Jelikož rádi podporujeme sportovní kluby a mladé sportovní talenty, tak jsme druhým darem obdarovali mladého karatistu Teodora Brančíka ze spolku OSPPRTK – Občanský spolek pro podporu rozvoje tradičního karate. Teodor se skvěle umisťuje na mezinárodních soutěžích a my mu přejeme spoustu dalších úspěchů!


My jsme moc vděční za to, že jsme mohli pomoci. Hodně štěstí!

Přidali jsme se k dobročinné sbírce spolu s novým dobro podnikem organizace Jedna se počítá

V říjnu 2023 jsme se spojili s lidmi z Maison Club & Lounge, kteří se stali dobro podnikem pro organizaci Jedna se počítá ve spolupráci s organizací Dnes pomáhám, kteří se zaměřují na pomoc nemocným a handicapovaným dětem a jejich rodinám. Dohromady se nám podařilo vybrat 40 000 korun.


Bylo nám ctí se do tohohle krásného projektu zapojit a těšíme se na další podobné příležitosti!

Pomáháme pomocí canisterapie

Společnost F.X.C.G. Education úzce spolupracuje s Gabrielou Brzobohatou, odbornicí na výcvik psů nejen pro Canisterapii, tedy pro specializovanou terapii pomocí psů.

Gabriela je hrdou majitelkou Jetta, psa plemene Boerboel, který úspěšně složil canisterapeutickou zkoušku, a to na 100 bodů ze 100. Toto ocenění je uděleno pod záštitou Canisterapeutického sdružení Jižní Morava. Canisterapie je druh podpůrné terapie pomocí psů, která se využívá pro zlepšení psychického a fyzického stavu člověka.


Na charitativním galavečeru Show and the city, 9. 11. 2023 v hotelu Barceló v Brně, jsme Gabriele a Jettovi darovali šek, díky kterému mohou nadále poskytovat tento druh terapie naším jménem. 

My jsme moc rádi, že jsou oba součástí naší F.X.C.G. rodiny a že společně můžeme pomáhat druhým.


Info o události

Termín: Od roku 2022
Místo: Česká republika

Fotografie z akce

Podívej se sám, jak to na akci vypadalo. Naše fotky tě přenesou přímo na místo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram